Ładowanie

Spotkanie z Mikołajem i magia Fabryki Pierników w Gemini Park Tarnów

Spotkanie z Mikołajem i magia Fabryki Pierników w Gemini Park Tarnów

Święty Mikołaj wyrusza właśnie w swoją podróż, aby rozdawać świąteczne upominki! Jak co roku obiecał odwiedzić Gemini Park Tarnów! Spotkaniu z Mikołajem towarzyszyć będzie zapach cynamonu i goździków, prosto z urzekającej Fabryki Pierników!

Spotkanie z Gościem z Laponii

W sobotę, 9 grudnia, w godzinach 12:00-18:00, wszyscy mali i duzi goście naszego centrum będą mogli spotkać Mikołaja osobiście. To będzie wyjątkowa okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, podzielić się swoimi marzeniami i posłuchać niezwykłych opowieści Mikołaja. Na życzenie rodziców, Mikołaj z radością wręczy dzieciom prezenty.

Fabryka Pierników – czas na świąteczne wypieki

W Fabryce Pierników, od 12:00 do 16:00, każdy miłośnik świątecznych wypieków  będzie miał okazję spróbować swoich sił w pieczeniu i dekorowaniu pierników. Czyż może być coś piękniejszego niż własnoręcznie wykonane świąteczne przysmaki?

Zapraszamy do Gemini Park!

Wszystko to czeka na dzieci w sobotę w strefie restauracyjnej. Zachęcamy do udziału w spotkaniu z Mikołajem oraz do wspólnego tworzenia, smakowania i świątecznego dekorowania w gronie najbliższych!

 Zapraszamy! Przyjdźcie i poczujcie magię nadchodzących Świąt w Gemini Park Tarnów.

Share this content:

Opublikuj komentarz