Ładowanie

Jacek Adamczyk – wystawa „Swoistość”

Jacek Adamczyk – wystawa „Swoistość”

Teatrze im. Ludwika Solskiego, 15 grudnia (piątek) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa i grafiki Jacka Adamczyka „Swoistość”. Początek o godz. 19.30.

Jacek Adamczyk to utalentowany artysta, który jest absolwentem Liceum Plastycznego w Tarnowie i Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Specjalizuje się w różnorodnych technikach malarskich, grafice użytkowej oraz fotografii. Jego prace obejmują szeroki zakres projektów, od logotypów i identyfikacji wizualnych firm po instalacje artystyczne.

Wykonał wiele znaczących projektów, w tym logotypy dla Konferencji Episkopatu Polski i Radia Vaticana, identyfikacje wizualne firm, projekty wydawnicze oraz instalacje rzeźbiarskie i artystyczne. Niektóre z jego dzieł obejmują aranżacje przestrzeni publicznych, takie jak postacie katyńskich oficerów na skwerze, przystanek Jana Szczepanika oraz bookcrossingowa mobilna biblioteczka w formie głowy, nawiązująca do wynalazcy związanego z Tarnowem.

Dodatkowo, Jacek Adamczyk jest inicjatorem akcji społecznej „Szkoła w dobrym stylu” oraz zdobył nagrodę w konkursie na logo Centrum Medycznego Damiana w Warszawie. Jego osiągnięcia zostały także docenione poprzez wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Designerskim Arting Bielsko-Biała za projekt ławki miejskiej.

Jego wszechstronne umiejętności i zaangażowanie w różnorodne projekty świadczą o jego kreatywności i talentach artystycznych, które znalazły szerokie zastosowanie w dziedzinie sztuki i designu.

Początek formularza

Dół formularza

Share this content:

Opublikuj komentarz