Ładowanie

Tarnowskie Lato Fletowe

Tarnowskie Lato Fletowe

Tarnowskie Lato Fletowe 2024 to wydarzenie dedykowane flecistom oraz miłośnikom muzyki klasycznej. Odbędzie się w dniach 29 czerwca – 6 lipca 2024 roku w Tarnowie.

Wydarzenie obejmuje tygodniowe kursy, które są skierowane do studentów, absolwentów oraz pedagogów. Organizowane są one przez firmę Jarmuła Music we współpracy z Zespołem Szkół Muzycznych w Tarnowie oraz Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa.

W ramach Tarnowskiego Lata Fletowego gościć będzie ponad 60 uczestników z Polski, Słowacji i Meksyku. Artyści zaproszeni do prowadzenia zajęć to fleciści – pedagodzy uczelni muzycznych w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Łodzi, a także międzynarodowi soliści, takie jak Jelka Weber z Filharmonii Berlińskiej, Mario Caroli z Hochschule fur Musik Freiburg, Beatriz Maciaz oraz meksykański flecista Miguel Ángel Villanueva.

W programie Tarnowskiego Lata Fletowego znajdują się koncerty, zajęcia indywidualne, zespoły kameralne, nauka gry na flecie piccolo, studia orkiestrowe, lekcje z pianistą, fizjoterapeuty, self-managementu oraz instrumentów etnicznych.

To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki wykonawstwa gry na flecie i zdobyć motywację do dalszego rozwoju. Atmosfera wzajemnej motywacji i wspólnego spędzania czasu sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni na długie lata .

Szczegółowy program na plakacie w materiale foto.

(LJ)

Foto: R. Czerwiński

Share this content:

Opublikuj komentarz