Ładowanie

Wakacyjne porady sensoryczne

Wakacyjne porady sensoryczne

Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO zaprasza dzieci i rodziców na bezpłatne porady sensoryczne. Darmowe spotkania ze specjalistami potrwają do końca wakacji.

– Oferta skierowana jest do wszystkich dzieci, bez względu na miejsce zamieszkania, a w szczególności do tych, które mają trudności z czytaniem i liczeniem, nie potrafią się skoncentrować, nie lubią przytulania, ruchu, szybko się zniechęcają i płaczą – wylicza Krzysztof Drwal, prezes Stowarzyszenia.

Terapeuta w czasie konsultacji udzieli rodzicowi informacji na temat możliwości poprawy funkcjonowania dziecka w zakresie zdrowotnym, komunikacyjnym, społecznym, emocjonalnym i edukacyjnym. Specjaliści w dziedzinie integracji sensorycznej są do dyspozycji do końca sierpnia od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy na spotkania są prowadzone pod numerem telefonu 14 639 09 09, wew. 21 i 22.

Wakacyjne porady sensoryczne odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie.

Zdjęcia Stowarzyszenia

Share this content:

Opublikuj komentarz