Ładowanie

Centrum Zdrowia Tarnów: Nowa Przychodnia w Tarnowie

Centrum Zdrowia Tarnów: Nowa Przychodnia w Tarnowie

Otwarcie nowej placówki medycznej!

Centrum Zdrowia Tarnów odpowiada na potrzeby pacjentów, którzy poszukują wysokiej jakości opieki zdrowotnej oraz wszechstronnej diagnostyki i leczenia. Naszym celem jest zaoferowanie mieszkańcom Tarnowa oraz okolic usług medycznych na najwyższym poziomie, bazując na nowoczesnych metodach leczenia i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Świadczymy usługi zarówno w ramach NFZ, jak i komercyjnie.

Wspaniali specjaliści i nowoczesne wyposażenie

W Centrum Zdrowia Tarnów czekają na Państwa doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Nasze nowoczesne wyposażenie zapewnia precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie. Każda wizyta w naszym centrum ma być komfortowa i efektywna, z pełnym zrozumieniem potrzeb pacjentów.

Szeroki zakres usług medycznych

Centrum Zdrowia Tarnów to nowoczesne pracownie i poradnie, które nieustannie rozszerzają wachlarz świadczonych usług. Oferujemy opiekę zdrowotną dla pacjentów w każdym wieku, dysponując nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz zespołem wykwalifikowanych specjalistów. Dbamy o indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz najwyższą jakość opieki medycznej.

Nasze Usługi:

Poradnia Dermatologiczna: Diagnostyka i leczenie chorób skóry.

Poradnia Medycyny Pracy: Kompleksowa opieka medyczna dla pracowników.

Poradnia Chirurgii Ogólnej: Konsultacje i zabiegi chirurgiczne.

Pracownia USG: Zaawansowane badania ultrasonograficzne.

Pracownia Badań Prenatalnych: Bezpłatne badania prenatalne refundowane przez NFZ.

Pracownia Endoskopii: Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego.

Poradnia Medycyny Sportowej: Opieka medyczna dla sportowców.

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza: Opieka nad kobietami w ciąży i profilaktyka ginekologiczna.

Rehabilitacja domowa: Usługi rehabilitacyjne dla pacjentów unieruchomionych.

Poradnia Kardiologiczna dla dzieci: Specjalistyczna opieka kardiologiczna dla najmłodszych.

Poradnia Logopedyczna i Neurologopedyczna: Terapia mowy i zaburzeń komunikacji.

Poradnia Pediatryczna: Profesjonalna opieka medyczna dla dzieci.

Poradnia Rehabilitacyjna: Kompleksowe poradnictwo oraz kwalifikacja do zabiegów rehabilitacyjnych.

Badania Prenatalne – Bezpieczeństwo Twojego dziecka

Centrum Zdrowia Tarnów to pierwsza i jedyna placówka w Tarnowie oferująca bezpłatne badania prenatalne bez ograniczeń wiekowych refundowane przez NFZ. Badania te są bezpieczne, nieinwazyjne i mają na celu wykluczenie ryzyka wad genetycznych oraz rozwojowych. Dzięki nim można podjąć leczenie jeszcze w trakcie ciąży, odpowiednio przygotować się do porodu oraz ewentualnych operacji noworodka. Badania odbywają się w komfortowych warunkach, w atmosferze troski i zrozumienia.

Pracownia Endoskopii w Centrum Zdrowia Tarnów

Oferujemy szeroki zakres badań endoskopowych, w tym kolonoskopię i gastroskopię. Badania kolonoskopowe realizowane są zarówno na NFZ, jak i komercyjnie, w pełnym znieczuleniu z udziałem anestezjologa. Dzięki zaawansowanym metodom diagnostycznym pacjenci mogą liczyć na szybką i precyzyjną diagnozę oraz skuteczne leczenie. Istnieje możliwość wykonaniach dwóch badań (kolonoskopia i gastroskopia) jednocześnie.

Innowacje i nowoczesność

Centrum Zdrowia Tarnów to nie tylko nowoczesne technologie, ale także przyjazne i komfortowe miejsce sprzyjające zdrowieniu. Nasza placówka została zaprojektowana z myślą o komforcie pacjentów, zapewniając przyjazną atmosferę oraz łatwy dostęp do wszystkich usług medycznych.

Zapraszamy do Centrum Zdrowia Tarnów

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Centrum Zdrowia Tarnów. Dbamy o profilaktykę, zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Znajdujemy się w Tarnowie przy ul. Rydza Śmigłego 5. Kontaktować się z nami można pod numerem telefonu: 14 69 66 000. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie na Facebooku: Centrum Zdrowia Tarnów.

Nowoczesność, kompleksowość, indywidualne podejście i komfort – to właśnie oferuje Centrum Zdrowia Tarnów.”

Centrum Zdrowia Tarnów

Ul Rydza Śmigłego 5

Tarnów

Share this content: