Ładowanie

Otwarcie Letniego Parku Wodnego w Dzień Dziecka

Otwarcie Letniego Parku Wodnego w Dzień Dziecka

 Informujemy, że Letni Park Wodny w Mościcach rozpocznie sezon już 1 czerwca – cały miesiąc przed zeszłorocznym terminem! Przygotowania do sezonu, który potrwa aż do 15 września, są już na finiszu.

Po dokładnych przeglądach technicznych i badaniach jakości wody, które przeszły pozytywnie, możemy potwierdzić, że basen jest gotowy do przyjęcia gości. Już na Dzień Dziecka mali i duzi miłośnicy kąpieli pod gołym niebem będą mogli cieszyć się atrakcjami naszego parku.

Specjalne zniżki dla posiadaczy kart miejskich! 💳

Pragniemy przypomnieć, że dla posiadaczy Tarnowskiej Karty Miejskiej (premium)Tarnowskiej Karty Seniora oraz Karty Tarnowskiej Rodziny przewidziane są atrakcyjne zniżki na wejściówki. Karty te można wyrobić w Urzędzie Miasta Tarnowa, ul. Nowa 4. Dodatkowo, każdego dnia po godzinie 16:00, obowiązują promocyjne ceny biletów. Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Sezon kąpielowy może potrwać dłużej! 

Zgodnie z informacjami od przedstawicieli TOSiR, w przypadku sprzyjającej aury, istnieje możliwość przedłużenia sezonu aż do 15 września. Trzymamy kciuki za słoneczne dni!

Foto:TOSiR

Share this content:

Opublikuj komentarz