Ładowanie

Jubileusz pisany sercem

Jubileusz pisany sercem

Jubileusz 30-lecia Przedszkola Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie był wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci całej społeczności przedszkolnej oraz przyjaciół przedszkola. Świętowano w atmosferze pełnej radości, wiosennego optymizmu i barwnej scenerii kostiumów wszystkich przedszkolaków. To był czas, w którym przeszłość splatała się z teraźniejszością poprzez ciepłe wspomnienia, serdeczne podziękowania i szczere gratulacje.

Wszystko to działo się w otoczeniu szacunku dla niezwykłej pracy kadry przedszkola, która z niesłabnącym zaangażowaniem oddaje swoje serca wszystkim wychowankom. Bez względu na to, czy są to dzieci sprawne, czy te z niepełnosprawnościami – każde z nich jest traktowane z równą miłością i troską.

To właśnie ta niezachwiana wiara w potencjał każdego dziecka i nieustające dążenie do zapewnienia im najlepszych możliwości rozwoju, sprawiają, że Przedszkole Nr 18 w Tarnowie jest miejscem wyjątkowym. Miejscem, gdzie każdy jubileusz nie jest tylko odliczaniem lat, ale świętowaniem wspólnych sukcesów, wzajemnego wsparcia i niekończącej się pasji do edukacji.

Dziękuję za zaproszenie i możliwość wspólnego z Wami Świętowania.

Tekst/nagranie: Lidia Jaźwińska

« z 4 »

Share this content:

Opublikuj komentarz