Ładowanie

Koncert „Z arią i piosenką przez świat”

Koncert „Z arią i piosenką przez świat”

„Podróż muzyczna ‘Z arią i piosenką przez świat’ – był niezapomnianym koncertem. Na scenie spotkały się wybitne osobowości polskiej muzyki: Grażyna Brodzińska, Wiesław Ochman, Jakub Milewski i Jarosław Bielecki. Wydarzenie to było okazją do wysłuchania wybitnych polskich artystów, których występ uświetniła Orkiestra Arte Symfoniko pod batutą maestro Mieczysława Smydy oraz występy Krynickiego Studia Baletowego.

Koncert „Z arią i piosenką przez świat” przeniósł słuchaczy w podróż przez najpiękniejsze utwory muzyczne, od majestatycznych klasycznych arii, przez znane melodie z musicali, aż po największe przeboje międzynarodowej sceny – zarówno włoskie, jak i hiszpańskie.

Wieczór obfitował w doskonały humor, a towarzyszył mu niezrównany Wiesław Ochman, którego legendarna postać i uwielbienie publiczności są niezaprzeczalne. Jego wyjątkowy głos oraz mistrzowskie anegdoty gwarantowały nie tylko muzyczne, ale i humorystyczne przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci widzów.

Koncert odbył się przy akompaniamencie Orkiestry Arte Symfoniko, pod kierownictwem maestro Mieczysława Smydy, z udziałem Krynickiego Studia Baletowego.”

« z 2 »

Share this content:

Opublikuj komentarz