Ładowanie

Nowa jakość, nowy styl pracy i zarządzania….

Nowa jakość, nowy styl pracy i zarządzania….

Jakub Kwaśny – Prezydent Tarnowa spotkał się z pracownikami. Nowa jakość, nowy styl pracy i zarządzania….

W najbliższych dniach współpraca w magistracie nabierze nowego kształtu, a zasady komunikacji wewnętrznej oraz plany dotyczące relacji pracowniczych zostaną zrewidowane. Prezydent Jakub Kwaśny, który spotkał się 10 maja z zespołem w tarnowskim teatrze, omówił te kwestie. Nowo wybrany prezydent przedstawił wizję działania urzędu i plany wykorzystania funduszy szwajcarskich.

Pracownicy mieli okazję zgłosić anonimowe uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania urzędu oraz pomysły na optymalizację pracy, które złożyli w specjalnych urnach. Prezydent Kwaśny zapozna się z tymi propozycjami.”

Jednocześnie prezydent informując o spotkaniu z pracownikami na swoim fs. podkreślił: „„Początek kadencji to zawsze obawy, niepewność, a może nawet ciekawość tego co będzie! Mam świadomość, że sukces Tarnowa, ale także mój jako Prezydenta jest w Waszych rękach. Przed nami sporo wyzwań, szans i okazji! Wierzę w to, że wspólnie uda nam się z wyzwaniami zmierzyć, a szanse i okazję wykorzystać! Dużo pracy przed nami! Ale wierzę, że się uda!”

A My życzymy powodzenia!

(LJ)

Foto: P. Topolski.

Źródło: UMT

Share this content:

Opublikuj komentarz