Ładowanie

Wybory 2024 – Lidia Jaźwińska

Wybory 2024 – Lidia Jaźwińska

Nadszedł czas, aby na własnym portalu pokazać siebie. Wybrałam moment tuż przed zakończeniem kampanii, ale to była moja świadoma decyzja. Postanowiłam prowadzić swoją kampanię inaczej, kładąc nacisk na moją pracę jako mój najważniejszy “baner”. Kandyduję do rady miasta bez wsparcia zewnętrznych mediów, banerów, wywiadów itp. Chcę uniknąć zbędnego medialnego szumu. To może wydawać się dziwne, ale jest to prawdziwe. Do tej pory, tj. do dnia dzisiejszego, 3.04, prowadziłam kampanię wyłącznie na swoim prywatnym profilu na Facebooku. Nie chcę działać za wszelką cenę. Nigdy tego nie robiłam, ale w obliczu tego co się dzieje wokół, postanowiłam dotrzeć do wyborców za pośrednictwem mojego (niekomercyjnego)portalu społecznościowego.

Banerek 18 refleksyjny

Wartość, człowiek, praca, empatia, szacunek, dzielenie się – to słowa, które niosą ze sobą głębokie znaczenia i wpływają na nasze życie. Oto krótka refleksja na temat tych pojęć:

Wartość: Każdy z nas ma swoje wartości – to, co uważamy za istotne i co kieruje naszymi wyborami. Wartość może być związana z rodziną, zdrowiem, edukacją, czy też pasjami i zainteresowaniami.

Człowiek: Jesteśmy społecznością ludzi, a nasze relacje z innymi są niezwykle ważne. Szanowanie drugiej osoby, wspieranie jej potrzeb i zrozumienie to kluczowe aspekty bycia człowiekiem.

Praca: To nie tylko źródło utrzymania, ale także sposób wyrażania swoich umiejętności i pasji. Praca może dawać satysfakcję i poczucie spełnienia.

Empatia: To zdolność do rozumienia i współodczuwania emocji innych ludzi. Empatia pozwala nam lepiej zrozumieć innych i budować silniejsze relacje.

Szacunek: To podstawa każdej relacji. Szanowanie innych, ich poglądów i granic jest niezbędne dla harmonii społecznej.

Dzielenie się: Dzielenie się swoim czasem, wiedzą, umiejętnościami czy nawet uśmiechem może sprawić, że świat staje się lepszym miejscem.

Niech te słowa przypominają nam o naszej ludzkiej naturze i wartościach, które kształtują nasze życie.

Lidia Jaźwińska

Share this content: