Ładowanie

10 LAT KADRU

10 LAT KADRU

Mija 10 lat mojej bezinteresownej pracy dla Niezależny Serwis Informacyjny KADR. Służby medialnej społeczeństwu miasta i regionu, prezentacji niezwykłych osobowości, ich pracy oraz dorobku, sukcesów ale też problemów. Wspaniałych wydarzeñ kulturalnych, sportowych, społecznych, informacji ważnych dla odbiorców.

KADR to było i jest dla mnie wielkie osobiste wyzwanie, ale też łamanie stereotypów, barier oraz wykluczenia społecznego osób starszych.

Spotykaliśmy się niemal wszędzie, gdzie działo się coś ważnego lub tam, gdzie otrzymywałam zaproszenie. Bylam z państwem każdego dnia, niezależnie od pogody, czasu, czy miejsca.

Wiele przez te 10 lat doświadczyłam, nauczyłam się, poznałam wiele osób w różnym wieku. Zaowocowało to wieloma znajomościami i przyjaźniami. Były w tej pracy zarówno blaski jak i cienie, przeszkody i chwile trudne, ale takie jest życie.

Przed laty nazwano mnie PANIA KADR, co uznałam za wielkie wyróżnienie.To daje mi siłę i motywację do pracy i mam nadzieję, że mimo upływu lat jeszcze będziemy razem, nie tylko na KADRZE, ale także na innych obszarach mojej działalności, bo one są częścią mojego życia.

Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i byli ze mną przez te 10 lat lecz najbardziej wdzięczna jestem własnej rodzinie.

Lidia Jaźwińska

Pani KADR

Redaktor naczelna

Share this content:

Opublikuj komentarz