Ładowanie

XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Obrazy pełne humoru”, „Dzieckiem być”

XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Obrazy pełne humoru”, „Dzieckiem być”

Konkurs „Dzieckiem być” organizowany przez Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie był bardzo interesującym wydarzeniem. Była to z pewnością doskonała okazja dla młodych talentów, aby zaprezentować swoje umiejętności i wyobraźnię poprzez sztukę plastyczną.

Obrazy pełne humoru to wspaniała koncepcja, która przyciągnęła uwagę zarówno uczestników, jak i widzów. Podział na kategorie Maluch, Młodzik i Nastolatek pozwalał na uwzględnienie różnorodności wiekowej i poziomu zaawansowania artystycznego uczestników, co sprawiało, że konkurs był bardziej dostępny i przyjazny dla wszystkich.

Wysoka ocena prac i kreatywności uczestników ze strony jury świadczy o wysokim poziomie artystycznym prezentowanych dzieł oraz o zaangażowaniu i talentach młodych artystów.
Nagrody przyznane w trzech kategoriach: Maluch, Młodzik i Nastolatek, stanowiły dodatkowe wyróżnienie dla najbardziej utalentowanych uczestników konkursu i zachęciły do dalszego rozwoju swoich umiejętności artystycznych.

Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz organizatorów tego wspaniałego wydarzenia! Takie inicjatywy są nie tylko doskonałą okazją do wyrażania siebie poprzez sztukę, ale także budują poczucie wspólnoty i doceniania talentów w lokalnej społeczności.

Podziękowania i gratulacje uczestnikom konkursu i nagrodzonym przekazali dyrektor Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie Janusz Jędrzejczyk oraz zastępca prezydenta Tarnowa Małgorzata Mękal.

Tekst:Lidia Jaźwińska
Foto: Paweł Topolski

Share this content:

Opublikuj komentarz