Połączyła pracę zawodową z pasją i miłością do psów

Kamila Kłosowicz – oligofrenopedagog, dogoterapeuta, instruktor szkolenia psów, sędzia nosework. Od 18 lat pracuję w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Tarnowie.
Dodatkowo współpracuje z kilkoma placówkami specjalistycznymi, w których wraz ze swoimi psami prowadzi zajęcia terapeutyczne lub edukacyjne z udziałem psa. Razem ze swoją wspólniczką ma szkołę dla psów Apetyt na Psa, w której na przykład prowadzą zajęcia dla szczeniaków, z zakresu podstawowego posłuszeństwa, detekcji węchowej, handlingu.
W wolnym czasie ze swoimi psami trenuje wodne ratownictwo sportowe, pracę na sztucznym aporcie, startuje w Working Testach , w których ma wysokie osiągnięcia. Jeżeli czas pozwala to czasem pojawia się na zawodach rallyo. Jest również organizatorką jednaj z największych kynologicznych imprez w południowej Polsce PIES SPORT I TY. To taka jej perełka, w tym roku odbyła się VI edycja.
Kamila emanuje ciepłem, uśmiechem i wielkim szacunkiem do psich pupilek za ich pracę, psią miłość i oddanie. To wszystko przenosi do swojej pracy zawodowej, trudnej i odpowiedzialnej, niemniej jednak dającej jej sporo satysfakcji.

 

„Senior na czasie” (odc. 75) Kamila Kłosowicz

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *