Sad Smiles z wygraną w Jarocinie!

Sad Smiles, tarnowski zespół, który tworzą zdolni nastolatkowie, wygrał Jarocińskie Rytmy Młodych! To legendarny festiwal odgrywający dużą rolę w świecie muzycznym.

WYGRALIŚMY JAROCIŃSKIE RYTMY MŁODYCH 2023!!! Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. […] Nie ukrywamy, że nie mieści się nam to trochę w głowach, ale mimo wszystko chyba jednak to się dzieje naprawdę – piszą na swoim fanpage’u Pati, Filip, Szymon i Tymek.

Sad Smiles to zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają̨ muzykę̨ – tak zaczyna się ich oficjalna biografia. Indierockowy zespół swoją dopiero zaczyna pisać, bo średnia wieku w grupie to ledwie 16 lat. Mają dużo talentu i pokładu entuzjazmu. Zaledwie w czerwcu tego roku zostali uznani za Nadzieję Roku – to nagroda od lat przyznawana w dziedzinie kultury w Tarnowie.

Gdziekolwiek ich wysyłamy jest efekt „wow! ale zdolni gówniarze!” – mówi to młodzież, ale też osłuchani dorośli. Gdy na Great September, największym polskim showcasie, na żywo zobaczyli ich przedstawiciele jednej z największych polskich wytwórni, od razu zaproponowali kontrakt (rozmowy trwają). To jest ich czas! W tym roku zagrają na głównej scenie OFF Festivalu Artura Rojka oraz na Watermill w Niemczech! – mówi o nich ich agent.

W intrenecie można znaleźć́ ich pierwszą płytę ,,Sad Smiles EP”. Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także jako support Pawła Domagały, zespołu Raz Dwa Trzy czy Happysadu, a jesienią wystąpili na Great September, największym showcasie w Polsce.

Info: Marta Tarnowska

Foto: archiwum KADRU

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *