Turniej Catan – eliminacje do Mistrzostw Polski 2023!

Dom Kultury Westerplatte serdecznie zapraszamy na turniej gry planszowej CATAN, będący eliminacjami do Mistrzostw Polski! Dwóch najlepszych graczy zostanie zakwalifikowanych do udziału w wielkim finale, który odbędzie w pierwszej połowie września tego roku w Krakowie podczas wydarzenia Galaktikon 2023.
Nagrody, świetna zabawa i dwa bilety do Wielkiego Finału czekają!  Sponsorem nagród jest wydawnictwo GALAKTA.W turnieju mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły 10 lat za pisemną zgodą opiekuna prawnego, przedłożoną koordynatorowi.

W eliminacjach udział może wziąć każdy, kto nie wygrał jeszcze żadnego turnieju eliminacyjnego.Turniej odbędzie się 5 lipca 2023 r. o godz. 18.00 w Domu Kultury Westerplatte, ul.Westerplatte 8a.
Zapisy do 3 lipca 2023 na adres mailowy : m.trusz@tck.pl W zgłoszeniu należy podać wiek uczestnika. Jeżeli chciałbyś wziąć udział w turnieju, a obawiasz się, że nie znasz gry zbyt dobrze – nic
straconego! Przyjdź 3 lipca 2023 do Domu Kultury Westerplatte (ul. Westerplatte 8 a). W godz. 17.00-20.00 odbywać się będzie nauka zasad gry i trening przed turniejem.
Zapraszamy serdecznie!

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *