Konkurs na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon

Konkurs na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon
Już po raz dwudziesty drugi zapraszamy wszystkich tarnowian posiadających zadbane ogrody i ciekawie zagospodarowane roślinnością balkony, do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon „Zielony Tarnów”. Zachęcamy też szkoły, przedszkola i inne jednostki z terenu Tarnowa do prezentacji swoich osiągnięć w urządzaniu zieleńców. Założeniem konkursu jest pobudzenie aktywności i inicjatyw mieszkańców, zwiększenie dbałości o środowisko naturalne i wykształcenie poczucia współodpowiedzialności za swoje najbliższe otoczenie. Konkurs wyłoni obiekty wyróżniające się estetyką i kompozycją roślin, w czterech kategoriach: balkon, ogród dla mieszkańców domów jednorodzinnych, ogród dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, ogród dla przedszkoli, szkół, zakładów pracy, instytucji itp.
konkurs
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Tarnowa (parter) przy ul. Nowej 4. Formularze uczestnictwa w konkursie są dostępne w Urzędzie Miasta oraz na stronie internetowej www.tarnow.pl w zakładce „Ekologia”. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 14/68-82-872.
Termin przyjmowania zgłoszeń mija 30 czerwca 2023 r.
Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które będą brać udział w konkursie o podanie na formularzu zgłoszeniowym informacji o preferowanym miesiącu wizyty komisji konkursowej (zwłaszcza gdy zależy ogłoszeniodawcy na oględzinach komisji w konkretnym terminie). Osoby, które nie podadzą terminu na formularzy zgłoszeniowym, będą odwiedzane za kolejnością ustaloną przez komisję konkursową.
Do końca sierpnia tego roku komisja konkursowa dokona przeglądu i oceny zgłoszonych obiektów. Uroczyste zakończenie konkursu planujemy w październiku br. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody zakupione w ramach projektu „Tarnów – Nowe Spojrzenie” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach Programu Rozwój Lokalny na lata 2014-2021 oraz Budżetu Państwa.
Źródło: UMT

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *