Koncert S.M.Rock

TCK – Koncert uczniów i nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych – S.M.Rock.
Młodzi muzycy zaserwowali widzom mieszankę najróżniejszych gatunków, od rocka, poprzez pop, soul, bluesa, a skończywszy reggae. To wszystko w oparciu o wybrane polskie i zagraniczne przeboje gwiazd takich, jak m.in. Alanis Morissette, Aerosmith, Shaun Mendes, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Kortez i inni. Muzyczny wieczór złożony będzie z trzech części. Koncert otworzy zespół supportujący – Time. Był to ich pierwszy wspólny występ na scenie. Młodzi muzycy poznali się w TCK, gdzie postanowili grać razem (skład zespołu: Łucja Wrzesień – wokal, Łukasz Bugajski – bas, Kuba Moryl – gitara, Karolina Taraszka – klawisze, Janusz Zychal – perkusja). W dalszej części koncertu wystąpili uczniowie, a na koniec nauczyciele S.M.Rock.

Szkoła Muzyków Rockowych w Tarnowskim Centrum Kultury działa od 1993 roku. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie! Przez ten czas kształciło się w niej blisko 1000 adeptów rockowego grania. Od wielu lat S.M.Rock jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc, gdzie można nauczyć się śpiewać i grać na instrumentach. Poza zajęciami indywidualnymi Szkoła daje uczniom możliwość udziału w zajęciach praktycznych, którymi są koncerty i możliwość występowania przed publicznością.

Na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych oraz nauczyciele:Weronika Kukla, Sławomir Ramian (wokal), Łukasz Wełna (gitara), Piotr Niedojadło (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Nosek (gitara basowa), Sebastian Mnich (perkusja).

Koncert poprowadził Sebastian Szaforz.

#szkołaMuzykówRockowychSMRock.
#tarnów
#TCKtarnów
#małopolska
#tarnów
Foto: R. Czerwiński

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *