Aniołki Solskiego i Przyjaciele dla Teatru

Koncert 5 luty 2022
4 i 5 lutego w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbyły koncerty z polską muzyką filmową w wykonaniu Aniołków Solskiego i Przyjaciół ze środowiska kultury w Tarnowie.
Podczas dwóch dni (sobota, niedziela) sala teatru wypełniona była po brzegi fanami Aniołków i muzyki filmowej. Tym razem do udziału w koncercie zaproszono Przyjaciół, a jego cel był szczytny – pomoc finansowa dla teatru. Zebrane podczas koncertów datki za zamówione piosenki zasilą fundusz na czerwcową premierę w Solskim.
Matylda Baczyńska, Monika Wenta i Piotr Niedojadło wzięli na warsztat muzykę z polskich filmów i seriali i przygotowali bardzo różnorodny program, pełen emocji i muzycznych wspomnień. Atmosfera obu koncertów była wspaniała, co było dodatkowym ich atutem.
4 lutego wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpili: Zespół MONK, Żeński Kwartet Smyczkowy Con Affetto, wokaliści Natalia Zmarzły, Sławek Ramian, Beata Kania – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej wraz z pracownikami, Marcin Skóra – właściciel firmy EMES i partnerzy, Sławek Brotaj – V-ce Prezes Fundacji EMES i Przyjaciele, Tadeusz Trytek – zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, Lidia Jaźwińska – Redaktor Niezależnego Serwisu Informacyjnego KADR, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni – młodzież ze spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”.
W drugim koncercie, 5 lutego wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpili: Natalia Zmarzły, Marcin Skóra, Sławek Brotaj, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej Beata Kania wraz z pracownikami, Tadeusz Trytek, Lidia Jaźwińska, Artur Gawle – fotoreporter, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni.
Wszystkim należą się duże brawa i uznanie.

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *