KOLEJNE USŁUGI SPOŁECZNE W CUS w Tarnowie

Centrum Usług Społecznych w Tarnowie przygotowało kolejną ofertę programu pomocy dla mieszkańców Tarnowa. Skorzystać mogą oni z poradnictwa fizjoterapeutycznego oraz logopedyczno-fizjoterapeutycznego.
Poradnictwo fizjoterapeutyczne adresowane jest do kobiet w ciąży i po porodzie. W jego ramach realizowane będą działania aktywizujące i poprawiające sprawność fizyczną m.in.: gimnastyka poporodowa ogólnie usprawniająca, ćwiczenia dnia miednicy czy ćwiczenia przygotowujące do porodu.
Przygotowana została także usługa poradnictwa logopedyczno-fizjoterapeutycznego, ukierunkowana na profilaktykę prawidłowego rozwoju dziecka m.in. w zakresie: wad postawy ciała, zaburzeń w strefie oro-facjalnej oraz rozwoju mowy.
Realizatorem obu usług jest BioVitaMed Centrum Rehabilitacji, z siedzibą przy al. M.B. Fatimskiej 59.
Aby skorzystać z którejś z tych propozycji należy złożyć wniosek w Centrum Usług Społecznych przy ul. Goldhammera 3. Nie będzie przy tym przeprowadzany wywiad środowiskowy, odbywać będzie się jedynie indywidualne rozpoznanie potrzeb polegające na rozmowie z koordynatorem.
Szczegółowe informacje dotyczące m.in. miejsca składania wniosków, zakresu działań realizowanych w ramach poszczególnych usług, harmonogram oraz wzory druków do pobrania przez osoby zainteresowane znaleźć można na stronie www.cus.tarnow.pl/uslugi-spoleczne

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *