Zapraszamy na wspólną Belgijkę na Rynku!

Jesteśmy licealistami, tworzącymi projekt społeczny „Ożywmy nasze miasto!”, który realizujemy w ramach olimpiady “Zwolnieni z teorii”. Nasz projekt dotyka kwestię wymierania życia społecznego i kulturalnego w Tarnowie, które powinno być podstawą!  Przeprowadziliśmy na ten temat ankiety, czy sondy – jednak teraz przeszliśmy do działania. Wiemy, że zmiany nie są proste, szczególnie na tak dużą skalę, jednak chcemy dać nadzieję na to, że Tarnów może być żywy, a młodzi ludzie to jego przyszłość! Rozpoczęliśmy nasz projekt od świątecznego spotkania w tarnowskim Domu Pomocy Społecznej, jednak teraz przechodzimy do działań na większą skalę.

Chcielibyśmy zachęcić tarnowian do aktywnego udziału w naszym projekcie, dlatego już w ten czwartek, 5 stycznia o godz. 15.00 zapraszamy wszystkich tarnowian na Rynek, na którym wspólnie zatańczymy belgijkę… i nie tylko!

Staramy się rozpowszechniać tę informację – zaproszenie, aby dotarła do jak największej liczby mieszkańców – dla których robimy ten projekt.

Sondę oraz relacje z wydarzeń i akcji, można znaleźć na naszych media, do których linki pozostawiamy na poniższej stronie.

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *