SM Rock w piwnicy TCK

W programie koncertu znalazły się wybrane polskie i zagraniczne covery, m.in. przeboje Led Zeppelin, Bon Jovi, Adele, czu Kwiat Jabłoni.
Muzyczny wieczór złożony był z dwóch części, w pierwszej wystąpili uczniowie, a następnie scenę przejeli nauczyciele S.M.Rock dając publiczności próbkę swoich możliwości.Jako support wystąpił duet Kiss&Stop (Kamila Król, Sabina Izworska).
Szkoła Muzyków Rockowych w Tarnowskim Centrum Kultury działa już blisko 30 lat! Przez ten czas kształciło się w niej blisko 1000 adeptów rockowego grania. Niektórzy są obecnie profesjonalnymi muzykami. Od wielu lat S.M.Rock jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc, w których można nauczyć się śpiewać i grać na instrumentach. Szkoła poza zajęciami indywidualnymi daje uczniom możliwość udziału w koncertach.
Na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych oraz nauczyciele:Weronika Kukla, Sławomir Ramian (wokal), Łukasz Wełna (gitara), Piotr Niedojadło (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Nosek (gitara basowa), Sebastian Mnich (perkusja).

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *