Piwnice TCK – koncert ,,Sad Smiles”

Sad Smiles to tarnowski zespół, który w 2019 r. założyło czworo nastolatków kochających muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.
W sieci można znaleźć ich pierwszą sześcioutworową EP ,,Sad Smiles EP”, z gościnym udziałem Marka Piekarczyka w piosence „Furia”.
Na koncie mają wygraną w World Talent Show, a dzięki współpracy z Borówka Music zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy, czy grupą Happysad. Wystąpili również na CieszFanów Festiwal, a w nadchodzący weekend (17.09.22) zagrają na łódzkim Great September.
Ciężko tych zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach. Podczas koncertu trzeba być uważnym, bo pomiędzy piosenkami zamieniają się instrumentami lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.
Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym.
To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!!! (info:TCK)
Fot. R. Czerwiński, L. Jaźwińska

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *