Przedszkolaki świętują

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W TARNOWIE….
To było niezwykle piękne świętowanie. Wspaniałe przedszkolaki, piękny, dostosowany do dzieci program artystyczny. Moc emocji i pozytywnych przeżyć, które na pewno zostaną w pamięci przedszkolaków oraz ich obecnych na wydarzeniu rodziców. Był klimat i atmosfera serdeczności, pełna integracja i mądra edukacja.
Jestem pod ogromnym wrażeniem waszych występów, pięknego poloneza, recytacji i tego jak śpiewaliście piosenki o ojczyźnie. Życzę Wam by nic, nigdy nie zakłóciło radości waszego życia, by towarzyszyła wam zawsze radość i duma z tego, że jesteście POLAKAMI. Bądźcie szczęśliwymi przedszkolakami, kochajcie swoje przedszkole, bawcie się i zdobywajcie nowe umiejętności, a w tej drodze niech zawsze towarzyszą wam wasze panie wychowawczynie i rodzice – powiedziała m.in. zastępca prezydenta Tarnowa Bogumiła Porębska.
Nauczycielom, całemu personelowi i rodzicom podziękowania za przygotowanie uroczystości, za przekazywanie dzieciom cennych wartości szacunku i miłości do małej i dużej ojczyzny przekazała dyrektorka przedszkola Maria Bogucka.
W uroczystości uczestniczyły również: Aneta Abram – dyrektorka Wydziału Edukacji UMT i Katarzyna Zdzalik – Guzy.
KADR dziękuje za zaproszenie.
Fot: Lidia Jaźwińska

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *