70 lat Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”

Tarnowskie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych START współtwórcą historii Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych START. Z tej okazji, trenerzy – działacze -Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych Start nagrodzeni.
Uroczysta GALA z okazji 70-cio lecia Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”,odbyła się 21 października 2022 r w hotelu Warsaw Plaza Hotel.
Podczas Gali odznaczenia przyznano trenerom i zarazem działaczom TZSN Start:
Bogusław Szczepański Prezes TZSN Start, trener sekcji podnoszenia ciężarów- srebrna odznaka Ministra Sportu i Turystyki „ZA ZASŁUGI DLA SPORTU”.
Bartek Tott – Członek Zarządu TZSN Start, trener sekcji lekkoatletycznej -brązowa odznaka Ministra Sportu i Turystyki „ZA ZASŁUGI DLA SPORTU”.
Aneta Michalska-Perkowska – Wiceprezes TZSN Start, brązowa medalistka Paraolimpijska z Sydney, trener sekcji pływackiej- medal 70-ciolecia PZSN Start za osiągnięcia sportowe oraz działalność na rzecz Sportu Osób z Niepełnosprawnościami.
Ponadto Stowarzyszenie otrzymało srebrny medal 70-ciolecia PZSN Start za działalność na rzecz Sportu Osób z Niepełnosprawnościami.
Minister Sportu i Turystyki docenił naszą pracę i nasze dokonania. Jest to powód do dumy i radości oraz zachęta do dalszej pracy na rzecz osób z niepełnosprawnością.
Foto:Bartłomiej Zborowski https://www.facebook.com/pzsnstart/

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *