Tomasz Tomaszewski – Świat jest tam, gdzie się zatrzymałeś

Spotkanie autorskie z Tomaszem Tomaszewskim,profesjonalnym fotografem, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem współpracy z międzynarodowymi i polskimi tytułami prasowymi, w tym ponad dwadzieścia lat z „National Geographic Magazine”.
Tomasz Tomaszewski, prezentuje swój swój najnowszy projekt. Zrealizowana seria pojedynczych fotografii jest próbą zmierzenia się świadomego i doświadczonego człowieka z wyzwaniem osiągnięcia niedoścignionego celu, jakim jest uchwycenie tego wyjątkowego momentu. Każda wykonana fotografia przybliża do celu, jednak nie zostaje on osiągnięty, pozostawiając niezaspokojony apetyt na więcej i więcej.
To wyjątkowa wystawa i jej autor. Warto ją zobaczyć i zrozumieć czym jest rzeczywistość w całej swej otoczce cieni i blasków, a przede wszystkim zrozumieć sens fotografii, która tą rzeczywistość pokazuje. Ta wystawa to lekcja życia, pokory i refleksji…To wyjątkowa fotograficzna księga czasu i tego co się w nim dzieje uchwycona oczami człowieka, który potrafi to wszystko dostrzec i nam przekazać.
Organizator: Tarnowskie Centrum Kultury.
Foto: Lidia Jaźwińska

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *