Rozpoczęto zgłoszenia do Zawodowego Maratonu

 
 
Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych już po raz czwarty organizuje Zawodowy Maraton. Tym razem konkurs odbędzie się w formie stacjonarnej.
 
Tarnowskie ZSEO 4 listopada zorganizuje czwartą edycję Zawodowego Maratonu. Konkurs, który przeznaczony jest dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, pierwszy raz odbędzie się w formie stacjonarnej. W porównaniu do poprzednich edycji, które z powodu zagrożenia epidemicznego i nauki zdalnej rozgrywały się w Internecie, tym razem do rywalizacji stacjonarnej przystąpią drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z Tarnowa i regionu.
 
Celem nadrzędnym konkursu jest rozwijanie pasji i umiejętności uczniów w zakresie nauk technicznych oraz kształtowanie ich kompetencji kluczowych umożliwiających sprostaniu wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy.
 
Jak informują organizatorzy, konkurs polegać będzie na rywalizacji zespołów w kilkurundowej rozgrywce, z której każda tematycznie będzie związana z jednym z kierunków kształcenia znajdującym się w ofercie ZSEO: technik rachunkowości, technik architektury krajobrazu, technik organizacji turystyki, technik technologii żywności, technik handlowiec oraz technik hotelarz.
 
Łączna wartość nagród, jakie zostaną wręczone, to ponad 1000 złotych. Termin zgłaszania drużyn mija 24 października. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie szkoły – www.zseo.tarnow.pl.

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *