Szymon Terlecki i jego fotografia

PROMOCJE MŁODYCH TALENTÓW – SZYMON TERLECKI I JEGO PASJA FOTOGRAFOWANIA….
Ma 13 lat, jest uczniem szkoły podstawowej w Skrzyszowie. Pierwsze zdjęcia zrobił mając 7 lat. To jak się potem okazało był początek jego pasji, która na dobre rozwinęła się gdy Szymon miał 9 lat i trwa do dziś. O swoich fotografiach mówi ze spokojem stwarzając wrażenie, że stanowią one jego wewnętrzny świat w którym poszukuje piękna i motywacji do dalszego rozwoju siebie i warsztatu fotograficznego
Szymon doskonale wie, że fotografia jest pasją wymagającą stałego doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy na jej temat. Stąd swoje umiejętności zdobywa na kursach fotograficznych w Tarnowskim Centrum Kultury pod okiem znakomitego fachowca Tomasza Sobczaka.
Jakie marzenia ma Szymon? Chce po ukończeniu szkoły podstawowej kształcić się dalej w fotografii i dostać się do szkoły, która mu to umożliwi. Chce by jego fotografie były odbiciem tego co czuje, postrzega i co ceni.
Szymon ma talent, jednak żeby przetrwać musi sam w to uwierzyć.
Spotkanie z tym skromnym nastolatkiem, który dopiero po kilku minutach się uśmiechnął, uświadomiło mi jak bardzo ważnym jest dla młodych pasjonatów wsparcie i uznanie ich pracy. Jak ważna jest motywacja i pomoc w tym by uwierzyli w to co robią, nawet wówczas gdy początki nie zawsze są łatwe.
SZYMON DASZ RADĘ! POWODZENIA CHŁOPAKU!
Fot.własność Szymona

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *