ROBOTRONS w Tarnowie

 NIEPOKONANI ANIOŁOWIE GALAKTYKI
Lot w kosmos? Podróż po galaktyce? Bycie jednym z astronautów? Realizacja arcytrudnej misji? Teraz to możliwe! Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons”, czyli czas zobaczyć przyszłość na własne oczy!
Na widzów czeka fascynującą podróż promem kosmicznym, którego kapitanem jest piękna ALKIONA, a jej asystentem android WILLY. Tylko u nas sala widowni zamienia się w kabinę statku kosmicznego, a granica pomiędzy rzeczywistością a fantazją kompletnie się zaciera!
Opowiemy Wam o Układzie Słonecznym, pokażemy, z czego składa się nasz Wszechświat, a publiczność wraz z głównymi bohaterami będzie napotykać i rozwiązywać kosmiczne wyzwania! Dodatkowo, każdy młody podróżnik będzie mógł pobrać i zainstalować na swoim telefonie specjalną aplikację, dzięki której weźmie udział w interaktywnej grze.
ROBOTRONS. Niepokonani Aniołowie Galaktyki to:
 2,5 metrowi STALOWI GIGANCI, zdumiewający pod względem wielkości i detali
 interaktywna i edukacyjna koncepcja programu
 projekcja video, wirtualne postaci
 błyskotliwi i charyzmatyczni komiczni antybohaterowie
 pokaz laserowy i świetlny
 znakomita, tematyczna muzyka i efekty dźwiękowe
 rozbudowane i interaktywne dekoracje imitujące kabinę statku kosmicznego
UWAGA! Widowisko trwa 60 minut.
Czekamy na Ciebie, bo taką podróż można odbyć tylko w najlepszym towarzystwie!
Więcej informacji dostępnych jest na: https://pankoncert.pl/robotrons/
Jest rok 2057. Jeden z jego najzwyklejszych dni. Podczas kolejnej wyprawy kosmicznej przez galaktykę, załoga statku i jego pasażerowie stają się zakładnikami znanego kosmicznego pirata – generała CRASHA. Pomysłowość, przebiegłość i podstępność generała zagrażają powodzeniu misji. W rezultacie zespół i pasażerowie ryzykują, że na zawsze pozostaną zawieszeni w przestrzeni kosmicznej, dryfując w nieznanej galaktyce. Po awaryjnym lądowaniu na jednej z niezidentyfikowanych planet, kapitan ALKIONA spotyka jej dziwnych mieszkańców, stalowych GIGANTÓW ROBOTRONSÓW. Łącząc siły, bez względu na wszelkie przeciwności, nasi bohaterowie stawiają czoła generałowi, by przywrócić świat galaktyce. Jednak generał CRASH nie daje za wygraną i wzywa na pomoc najlepszych wojowników! Tylko odwaga, poświęcenie i przyjaźń może pomóc młodym podróżnikom powrócić na ziemię i uratować galaktykę przed zniszczeniem. Albowiem DOBRO zawsze zwycięża ZŁO!
W Tarnowie 25 października

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *