Dołącz do grona wolontariuszy Teatru Solskiego

Jeśli lubisz teatr, chciałbyś poczuć jego atmosferę od kulis, przyłącz się do teatralnej grupy wolontariuszy. Współpraca z teatrem – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń, odkrywaniem nowych pasji, ale przede wszystkim daje możliwość na nawiązanie nowych relacji.
Poszukujemy osób powyżej 16 roku życia (nie ma górnej granicy wieku) komunikatywnych, odpowiedzialnych i chętnych do pracy w grupie.
Wolontariat w teatrze to przede wszystkim kontakt z ludźmi. Wolontariusze będą współpracować m.in. z Działem Promocji i Organizacji Widowni, w zakresie obsługi widowni, organizacji wydarzeń towarzyszących, happeningów czy zbliżającego się Festiwalu Komedii Talia. W ramach współpracy każdy wolontariusz będzie miał możliwość bezpłatnego uczestnictwa na organizowanych przez nas wydarzeniach – mówi Marzena Kiełbasa, opiekun wolontariuszy.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 5 września o godz. 15.30 w teatrze.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie przybycia w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688-32-87, 784-976-025 (pon.-pt. godz. 8-16).
Informacje o wolontariacie: e-mail: organizacja@teatr.tarnow.pl oraz na stronie https://teatr.tarnow.pl/o-teatrze/edukacja/wolontariat/
Serdecznie zapraszamy!
Fot. P. Topolski

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *