Obóz Letni Karate 2022 – TKS Karate Tarnów

W dniach 14-29 lipca odbyły się dwa turnusy letniego obozu karate, w którym udział brało 215 zawodników z WKS Karate Wojnicz, TKS Karate Tarnów oraz KS Seiken.
Podczas obozu realizowano program szkoleniowy z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz stopień zaawansowania. Oprócz samych treningów obóz obfitował w wiele gier oraz atrakcji tj. wycieczka w góry, wyjazd do Aquaparku, konkursy rysunkowe, dyskoteki, wieczory kinowe, quizy oraz wiele innych sportowych atrakcji.
Podczas drugiego turnusu kadra zawodnicza realizowała specjalnie przygotowany program treningowy przygotowujący do najważniejszych turniejów w nowym sezonie. Realizowano treningi kumite z instruktorami klubowymi, treningi przygotowania motorycznego oraz wykłady z zakresu dietetyki pod okiem Aleksandra Włodarczyka, a także treningi boksu z Joanną Mazurkiewicz.
Grupa zawodnicza zaliczyła również podbieg na Morskie Oko.
Przed karatekami z Tarnowa i Wojnicza kolejne wyzwania, ponieważ już w sierpniu i wrześniu odbędą się egzaminy na czarne pasy, zgrupowania kadry narodowej, a także na jesień Mistrzostwa Europy w Bułgarii.
Wojciech Hajduk
Prezes TKS KK

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *