Konsultacje społeczne – dołącz!

Weź udział w konsultacjach online.Każdy mieszkaniec Tarnowa może włączyć się do trwających konsultacji „Diagnozy potrzeb i potencjału społeczności lokalnej w zakresie usług społecznych Gminy Miasta Tarnowa”. Tym razem Centrum Usług Społecznych w Tarnowie zaprasza do wyrażenia opinii i zgłaszania uwag podczas spotkania konsultacyjnego organizowanego w formule online.
grafika

Diagnoza to nowy dokument, który powstał w celu zidentyfikowania aktualnych potrzebi problemów społecznych, których doświadczają mieszkańcy. Na jego podstawie powstanie program usług społecznych. Będzie on zawierał pakiet usług, które będą bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby i problemy wskazane przez samych mieszkańców.

Konsultacje online odbędą się 17 czerwca 2022 r. w godzinach 9:00 – 10:00. Link do spotkania konsultacyjnego dostępny TUTAJ.

Same konsultacje społeczne potrwają jeszcze do 20 czerwca. Mieszkańcy mogą zgłaszać opinie na specjalnych formularzach, które dostępne są na stronach internetowych Centrum Usług Społecznych w Tarnowie oraz Urzędu Miasta Tarnowa.

Info/Foto: organizatora

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *