Pokaż swój ogród lub balkon

W tym roku już po raz 22. odbędzie się „Zielony Tarnów”, czyli konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca.
fot. archiwum
Konkurs jest skierowany do tarnowian, którzy chcą pochwalić się swoim balkonem, ogrodem bądź przyblokowym ogródkiem. Mogą w nim wziąć udział również szkoły, przedszkola i inne placówki z terenu Tarnowa, które dbają o swoje zieleńce i najbliższe otoczenie.
Tradycyjnie konkurs zakłada wyłonienie zwycięzców w czterech kategoriach: balkon, ogród dla mieszkańców domów jednorodzinnych, ogród dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, ogród dla przedszkoli, szkół, zakładów pracy, instytucji itp.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Tarnowa (parter) przy ul. Nowej 4. Formularze uczestnictwa w konkursie są dostępne poniżej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 14/68-82-872. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 lipca. Do końca sierpnia komisja konkursowa dokona przeglądu i oceny zgłoszonych obiektów. Uroczyste zakończenie konkursu zaplanowano w październiku. Uczestnikom konkursu wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowa oraz partnerów akcji.
Wydział Ochrony Środowiska, organizator konkursu, zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które będą brać udział w konkursie, o podanie w formularzu zgłoszeniowym informacji o preferowanym miesiącu wizyty komisji konkursowej (zwłaszcza gdy zależy ogłoszeniodawcy na oględzinach komisji w konkretnym terminie). Osoby, które nie podadzą terminu, będą odwiedzane w terminie ustalonym przez komisję konkursową.
Info: Weronika Witos

Foto: Lidia Jażwińska

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *