Wakacyjne warsztaty w Solskim

Początkiem wakacji w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Będą to muzyczno – aktorskie zajęcia „Wyspy szczęśliwe” oraz warsztaty muzyczne „Wakacje z muzyką całkiem niepoważną”.
Zapraszamy na muzyczno – poetycką podróż w czasie pt. „Wyspy szczęśliwe”. Będziemy jeździć Gwiezdnym autobusem i zwiedzać Kraje Poezji, Muzyki i Koloru. Zapraszamy wszystkie dzieci, które nie boją się przygód i chcą wyruszyć z nami w fascynująca podroż do świata wyobraźni. Będziemy śpiewać, tańczyć, rysować i świetnie się bawić – mówi Monika Wenta aktorka tarnowskiego teatru, prowadząca warsztaty.
Podczas kilkudniowych zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawami improwizacji teatralnej, dramy, roli muzyki i plastyki w teatrze. Będą pracować na wierszach takich autorów jak Kontanty Ildefons Gałczynski, Jerzy Afanasjew czy Julian Tuwim. W czasie zajęć plastycznych dzieci będą pomagać w przygotowaniu dekoracji, rekwizytów czy strojów do spektaklu (wszystkie materiały zapewnia Teatr).
Warsztaty „Wakacje z muzyką całkiem niepoważną”, które poprowadzi Sławomir Ramian, Piotr Niedojadło oraz Agnieszka Jasielec, będą warsztatami typowo muzycznymi z elementami zajęć plastycznych. Dzieci będą mogły szlifować swój talent wokalny i muzyczny, popracują między innymi nad interpratacją utworów, czy emisją głosu.
Tradycyjnie, nie zabraknie pokazu na koniec warsztatów dla rodziców i najbliższych.
Termin zajęć warsztatów „Wyspy szczęśliwe”: poniedziałek – piątek, 27 czerwca – 1 lipca 2022 r.
– 27 – 30 czerwca (poniedziałek-czwartek) w godzinach od 9:00 do 15:00.
– 30 lipca (piątek), w godzinach od 11:00 do 17:00 oraz finałowy pokaz dla opiekunów o godz. 16:00.
Prowadzący: Monika Wenta – aktorka, Piotr Niedojadło – pianista, kompozytor oraz Agnieszka Jasielec – prowadząca zajęcia plastyczne.
Termin zajęć warsztatów „Wakacje z muzyką całkiem niepoważną”: poniedziałek – piątek, 4 lipca – 8 lipca 2022 r.
– 4 – 7 lipca (poniedziałek-czwartek) w godzinach od 9:00 do 15:00.
– 8 lipca (piątek), w godzinach od 11:00 do 17:00 oraz finałowy pokaz dla opiekunów o godz. 16:00.
Prowadzący: Sławomir Ramian – muzyk, wokalista oraz pedagog wokalny, Piotr Niedojadło – pianista, kompozytor oraz Agnieszka Jasielec – prowadząca zajęcia plastyczne.
Ilość uczestników – 24 osoby
Koszt: 470 zł, w tym obiadowy catering
Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat oraz 7 latki umiejące samodzielnie czytać, co jest istotne podczas nauki tekstu na pamięć.
Zapisy na warsztaty w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688-32-87, 784-976-025, do środy 22 czerwca, płatność najpóźniej do dnia 23 czerwca (należy przy płatności przynieść wypełnioną dokumentację: Kwestionariusz osobowy, zgodna na wykorzystanie wizerunku oraz oświadczenie dotyczące powrotu dziecka z warsztatów – pliki do pobrania na stronie teatru): https://teatr.tarnow.pl/…/wakacyjne-warsztaty-w-solskim/
Info /foto teatr

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *