Kalendarz Zdrowia ZPS – Tydzień dla serca – Bezpłatne badania….

W kwietniu Zespół Przychodni Specjalistycznych pragnie zwrócić Państwa uwagę na problem chorób układu sercowo-naczyniowego.
Choroby układu krążenia stanowią główną przyczynę zgonów w Polsce i na świecie. Badania profilaktyczne mają na celu wczesne zdiagnozowanie ewentualnych nieprawidłowości oraz podjęcie odpowiedniego leczenia.
Kondycja naszego serca w dużej mierze jest uzależniona od nas samych. Styl życia, profilaktyka i regularne wizyty u lekarza mają znaczący wpływ na stan układu sercowo-naczyniowego. Należy również pamiętać, że ukryte infekcje zębów mogą zwiększać ryzyko chorób serca, dlatego warto dwa razy do roku robić przegląd u stomatologa.
W ramach akcji Kalendarz Zdrowia ZPS zapraszamy na bezpłatne badania.
„Tydzień dla serca” odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia.
W ramach akcji pielęgniarki będą wykonywały pomiar ciśnienia oraz badania EKG wszystkim chętnym osobom, które zgłoszą się w tych dniach do gabinetu zabiegowego nr 104 na I piętrze w godz. 08:00-18:00.
Pacjenci będą mieli także możliwość wykonania badań analitycznych, w skład których wchodzą następujące badania: cholesterol całkowity, cholesterol HDL, cholesterol nie-HDL, cholesterol LDL i trójglicerydy.
Badania będą wykonywane wszystkim pacjentom posiadającym karnety, które można otrzymać zgłaszając taką chęć w rejestracji wizyt prywatnych osobiście lub pod nr tel. 14 63 10 274
źródło:https://zps.tarnow.pl/kategoria/aktualnosci/

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *