Stacjonarny obóz piłkarski BBT ESPANOL CAMP….

To oferta dedykowana do zawodników w wieku 10-16 lat, którzy są pewni swoich umiejętności i chcą je podnosić na wyższy poziom. W trakcie obozu skupiamy się na kompleksowym rozwoju kompetencji piłkarskich a naszym celem jest rozwój uczestników w obszarach: technicznych, taktycznych, motorycznych oraz mentalnych. Niezwykle istotnych z punktu widzenia specyfiki gry i rozwoju inteligentnego oraz kreatywnego piłkarza.

Dzięki współpracy z klubem La Liga treningi podczas BBT ESPANOL CAMP będą odbywać się pod okiem zaproszonych hiszpańskich trenerów z akademii Realu Sociedad oraz polskich trenerów pracujących na co dzień w ekstraklasowych akademiach piłkarskich.

Nasze obozy piłkarskie to idealny sposób by pod okiem profesjonalistów podnieść swoje umiejętności i stać się lepszym piłkarzem!

Grupy treningowe dobieramy pod względem umiejętności i wieku uczestników oraz rozmiaru bramki w poszczególnych kategoriach wiekowych. Program treningowy dopasowujemy indywidualnie do umiejętności i potencjału naszych podopiecznych.

Codzienne treningi z profesjonalistami sprawią, że Twoje dziecko będzie po naszym obozie lepszym piłkarzem – znacząco poprawi swoje umiejętności, jednocześnie wytyczymy dla niego ścieżkę rozwoju i zaszczepimy motywację do dalszej pracy nad sobą. W naszych obozach kadrę trenerską tworzą doświadczeni trenerzy od lat specjalizujący się w edukacji piłkarskiej dzieci i młodzieży, posiadający najwyższe licencje trenerskie UEFA PRO i UEFA A. Dodatkowo sztab trenerski uzupełniają trenerzy Akademii Piłkarskiej ekstraklasowego  klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Szczegółowe informacje i zapisy – http://termalica.brukbet.com/index.php/espanolcamp22/

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *