EnoTarnowskie z tytułem „Polska Marka Turystyczna”

Tarnowska Organizacja Turystyczna wraz z winnicami regionu, jednostkami samorządu terytorialnego oraz lokalnymi producentami i gospodarstwami agroturystycznymi od lat konsekwentnie buduje markę turystyczną, która w tym roku otrzymała prestiżowy certyfikat „Polska Marka Turystyczna”.

Inicjatywa „Polskie Marki Turystyczne” skupia się na stworzeniu katalogu najbardziej atrakcyjnych polskich regionów, które będą profesjonalnie zarządzane i promowane. Organizatorami projektu jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Samo EnoTarnowskie to natomiast, w wielkim skrócie, dobrze skomunikowany obszar bogaty w winnice i lokalne produkty, z dużym zapleczem noclegowym. To działania promujące enoturystykę w naszym regionie. To wreszcie: cykliczne imprezy takie jak Wielkie Tarnowskie Dionizje, Tuchovinifest czy Pleśnieński Bachus, spotkania tematyczne, warsztaty, udział w targach turystycznych czy organizacja wizyt studyjnych. To również gotowe pakiety turystyczne.

Tytuł stanowi olbrzymie wyróżnienie dla Tarnowa i regionu.

Zapraszamy do EnoTarnowskie – Zwolnij i ciesz się ciepłem i smakiem! Dzielimy się tym co mamy najlepsze. Wtajemniczamy w nasz sekret. Zapraszamy do wyjątkowego, najcieplejszego miejsca w Polsce.

Więcej informacji: www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/znamy-wyniki-ii-naboru-do-projektu-polskie-marki-turystyczne#r

Więcej o EnoTarnowskie: www.enotarnowskie.pl

Foto:Polska Organizacja Turystyczna, Krzysztof Gzyl

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *