Firma „badum” z Brozówki dla Ukrainy…

Serdeczne podziękowania dla Firmy „badum” w Brzozówce, za udział w akcji „Pomoc dla rodaków z Ukrainy”. Państwa wsparcie jest przykładem, że w trudnych sytuacjach można się wspierać i dzielić z innymi.
Kilka słów o firmie….
Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji, projektowaniu i testowaniu produktów. Własne patenty, wzory użytkowe oraz przemysłowe. nieprzerwana współpraca z Instytutem Matki i Dziecka od 1994 roku. Hasłem firmy jest „Komfort i bezpieczeństwo”.
W ofercie firmy znajdują się wyjątkowe materace i poduszki, które zapewnią zdrowszy i bardziej komfortowy sen całej Twojej rodzinie. Są to poduszki i materace dla dzieci i dorosłych, a także produkty ortopedyczne stanowiąc doskonałą bazę pod poszczególne odcinki kręgosłupa, głowę i nogi. Specjalne poduszki dla kobiet w ciąży pozwolą im też komfortowo oprzeć na nich brzuch i odciążą kręgosłup.
Ponadto firma oferuje sprężyste materace piankowe, wzbogacone matą kokosową lub lniano-konopną, o różnych stopniach twardości i w różnych rozmiarach. Dzięki nim kręgosłup staje się zdrowszy, sen bardziej higieniczny, a umysł i ciało – znacznie bardziej wypoczęte.
Sprawdźcie ofertę i poznajcie produkty, które pozwolą Wam zażyć prawdziwego relaksu i spokojnego snu.
Sklep firmowy Badum Brzozówka
Akcję prowadzi wolontariat XVI LO im.AK w Tarnowie z partnerami. Patronat medialny Niezależny Serwis Informacyjny KADR

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *