Gemini Park Tarnów z nowym operatorem spożywczym

 

Gemini Park Tarnów już wkrótce wzbogaci się o nowego operatora spożywczego. Największe centrum handlowe we wschodniej Małopolsce podpisało właśnie umowę najmu z siecią handlową Carrefour.

Najemca, którego dla Gemini Park Tarnów pozyskała firma doradcza Colliers, wynajął w tarnowskim obiekcie powierzchnię mającą blisko 6,3 tys. m kw., na której powstanie nowoczesny hipermarket. Będzie to pierwszy tak duży sklep sieci w Tarnowie.

– Carrefour idealnie wpisuje się w oczekiwania, jakie mieliśmy względem nowego operatora. Zależało nam bowiem na tym, aby pozyskać unikalną na lokalnym rynku, ale zarazem rozpoznawalną sieć handlową, która zapewni nam możliwie najatrakcyjniejszą i najszerszą, a do tego nowoczesną ofertę spożywczą, która przyciągnie klienta swoją wyjątkowością – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

– Sieć doskonale spełniła te wszystkie kryteria. Carrefour to marka, która w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie, do tego śledzi najnowsze trendy konsumenckie i stale wprowadza nowości, odpowiadając na oczekiwania klienta. Widać to chociażby w tym, jak sieć pomysłowo podchodzi do rozwiązań omnichannelowych czy stale poszerzającej się oferty, w tym o produkty BIO czy wege. Dla nas to solidny partner, z którym dalej mamy szansę budować silną pozycję na lokalnym i regionalnym rynku – dodaje.

Potencjał w nowej współpracy widzi także firma Colliers, która pośredniczyła w rozmowach.

– Tarnowski rynek jest zdominowany przez dyskonty spożywcze. Pojawienie się hipermarketu Carrefour wniesie nową jakość do lokalnej oferty tego typu, tworząc niezwykle atrakcyjną zakupowo destynację, nie tylko dla mieszkańców Tarnowa, ale całego regionu. Oferta, z którą sieć zadebiutuje na rynku będzie bowiem mocno konkurencyjna zarówno pod względem cen, jak i zróżnicowania asortymentu – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis z firmy doradczej Colliers.

– To sklep jakiego oczekuje tutejszy rynek konsumencki, niezwykle chłonny, ale także aspiracyjny i spragniony nowości. Dla Gemini Park nowe otwarcie to kolejna duża szansa, dzięki której centrum handlowe może dalej umacniać swoją pozycję w regionie, a także budować coraz szersze grono lojalnych klientów – dodaje.

Jak zapowiada sieć, nowy hipermarket zaoferuje mieszkańcom miasta nawet dziesięć razy więcej produktów od klasycznego dyskontu oraz szereg unikalnych w skali Tarnowa konceptów handlowych i nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zakupy. Sklep podzielony będzie na kilka stref tematycznych.

Kupujący znajdą w nim m.in. strefę sezonową, rozbudowany asortyment świeży, outlet produktów niespożywczych czy tzw. Zdrową Półkę z produktami BIO i wegańskimi, a także bez cukru, bez glutenu czy bez laktozy.

Wyróżnikiem Carrefour będzie również własna wędzarnia wędlin i ryb, a także piekarnia oraz szeroka oferta produktów lokalnych. Oprócz oferty spożywczej, kupujący znajdą w hipermarkecie także: produkty przemysłowe, w tym wyposażenia wnętrz i dekoracje, sportowe, zabawki oraz RTV i AGD.

– Zgodnie z naszą długofalową strategią rozwoju na polskim rynku, kontynuujemy poszukiwanie atrakcyjnych lokalizacji dla naszych sklepów w różnych formatach, aby skuteczniej odpowiadać na potrzeby klientów – mówi Agata Kopytyńska, dyrektor działu nieruchomości i ekspansji Carrefour Polska.

– Już niebawem mieszkańcy Tarnowa będą mogli zrobić zakupy w nowym hipermarkecie Carrefour, który zostanie otwarty w Gemini Park Tarnów i będzie najnowocześniejszym sklepem w mieście. Jesteśmy przekonani, że nasza bogata i różnorodna oferta, programy pozwalające oszczędzać pieniądze na każdych zakupach oraz innowacyjne usługi, pozwolą nam zdobyć w mieście wielu lojalnych klientów – dodaje.

Carrefour to już kolejna nowość w ofercie Gemini Park. W ostatnich miesiącach tenant-mix galerii wzbogacił się aż o 5 nowych marek, w tym HalfPrice, Homla, PUMA, kaes i LeeCooper. Początek roku przyniósł natomiast umowę z TK Maxx.

 

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *