Koncert charytatywny w Centrum Sztuki Mościce – Dobro jest w Tarnowie…

Sporo emocji, dobrej muzyki i wielkich serc. Udane wydarzenie, które pokazało jak wielką siłą jest solidarność pomagania tym, którym na życiowej drodze los chciał postawić znak „stop”.
Dobro jest w Małopolsce, dobro jest w Tarnowie, dobro jest w Mościcach – te słowa wielokrotnie podkreślano podczas koncertu charytatywnego „Granie na Pomaganie”, który odbył się w Centrum Sztuki Mościce. Celem była zbiórka pieniędzy na ratowanie życia Patrycji Ryba, mieszkanki Nowodworza, która chora jest na nowotwór.
Działo się. Wystąpili Wojtek Muzyk Ulicy, zespół Pectus i Wojtek Klich. – To było coś niesamowitego. Wiedziałam, że na ludzi można liczyć, że można liczyć na mieszkańców ziemi tarnowskiej, ale to co wydarzyło się w naszej instytucji w minioną niedzielę przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym koncercie, wzięli udział w aukcji charytatywnej i wsparli finansowo to wydarzenie. Wielkie dzięki – powiedziała dyrektor Centrum Sztuki Mościce Anna Chmura.
Podczas aukcji charytatywnej wylicytowano przedmioty za prawie 15 tys. zł. Ale to tylko część licytacji. Sporo przedmiotów, w tym koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem, można jeszcze licytować do 21 lutego na platformie Allegro.
Partnerem głównym wydarzenia było Województwo Małopolskie.

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *