Klub Seniora MCAS „ZŁOTY WIEK”….

Są grupą, która ma swój styl, fason i sposób na życie klubowe. Potrafią z niczego zrobić coś, a przy tym doskonale się bawić i spędzać wspólnie czas.Nie zamierzmy spędzać życia w fotelu i w poczekalniach na wizytę u lekarza. Chcemy korzystać z tego co jeszcze daje nam los. Mówią ze śmiechem seniorzy.
Skończyłam 90 lat, ale to nie wiek decyduje za mnie co mam robić. To ja o tym decyduję, dlatego tu jestem z moją przyjaciółką laską – stwierdza pani Janina.
Dzisiaj, odwiedził „Złoty Wiek” Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela oraz Dyrektorka CUS Dorota Krakowska. W spotkaniu uczestniczyła także przewodnicząca Tarnowskiej Rady Seniorów Lidia Jaźwińska.
Prezydent Ciepiela podczas spotkania zwracając się do seniorów powiedział „jestem pełen uznania dla Państwa aktywności, pomysłowości i tego jak postrzegacie wiek senioralny, jak potraficie organizować sobie czas wolny i wspólnie dzielić się życiowym doświadczeniem. Macie przy tym duże poczucie humoru i dystans do siebie. Cenię wszystkie Państwa wskazówki i podpowiedzi skierowane do mnie i zapraszam na kolejną rozmowę o seniorach do mnie do Urzędu Miasta.
Stworzyliście Państwo bardzo dobry program, który przyniósł Wam sukces i zapewnił środki z Budżetu Obywatelskiego. Zachęcam, abyście wykorzystując dotychczasowe doświadczenia już rozpoczęli pracę nad nowym, poszerzając go o kolejne, ciekawe pomysły, których jak widać Państwu nie brakuje. Dziękuję pani Grażynie Kondrackiej za pracę, bo to od niej zależy jak działa dziś i jak będzie dalej działał klub – powiedziała Dorota Krakowska.

Relacja filmowa na: https://www.facebook.com/TarnowskaRadaSeniorow/videos/489868685908238

 

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *