Koncert: LOVE STORY czyli STORY TO LOVE – Magdalena Kumorek

 
Mówi się, że piosenki mogą być o miłości, albo o niczym. A co jeśli wszystkie są o miłości i się ze sobą łączą? A gdyby tak prowadzić rozmowy i opowiadać historie o życiowych perypetiach właśnie piosenkami?
 
Usłyszymy…
 
80 przebojów w 75 minut! „Love Story czyli story to love”
na głos, fortepian i kipiącą wyobraźnię artystki
 
Magdalena Kumorek zaśpiewa, zagra na fortepianie i poprowadzi nas niczym przewodniczka w niezwykłej podróży przez 80 polskich przebojów ostatniego stulecia, od międzywojnia do współczesnych hitów. Usłyszymy polskie przeboje od Hanki Ordonówny przez Młynarskiego i Osiecką, Bajm, Varius Manx, Natalię Kukulską, po Püdelsów, Maanam, O.N.A. czy Natalię Przybysz.
 
Zabawny, romantyczny, pełen szalonych zwrotów akcji program, który publiczność pokocha, to koncertowy one-woman show na głos, fortepian i kipiącą wyobraźnię artystki, na który zapraszamy do Marzenia 16 lutego 2022 r. o 19:30.
 
Magdalena Kumorek – Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie i Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej w Warszawie, od lat związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i z wrocławskim Capitolem, aktorka filmowa i serialowa, wegetarianka, duch wolny i poszukujący.
 
Kino Marzenie, 16.02.2022 r. I bilety: 40 zł
Bilety dostępne on-line (od 2 lutego 2022 od 14:00) oraz w kasie kina.
https://www.facebook.com/NSerwisKADR

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *