Wojciech Nowak Prezesem KU AZS na kolejną kadencję….

Wojciech Nowak został wybrany prezesem Klubu Uczelnianego AZS PWSZ na kolejną, trzecią już dwuletnią kadencję. Wyboru dokonało Walne Zebranie członków Klubu, które ponadto udzieliło Zarządowi absolutorium.
KU AZS PWSZ Tarnów jest od trzech lat najlepszą tego typu organizacją w Polsce wśród wszystkich działających w wyższych szkołach zawodowych. Miniony rok był historyczny m.in. właśnie ze względu na trzecią z rzędu wygraną w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostwa Polski wśród wyższych szkół zawodowych.
Do największych sportowych sukcesów minionego roku zaliczyć należy m.in. złoty medal AMP siatkarek oraz Mistrzostwo Świata Seniorek we wspinaczce sportowej na czas Natalii Kałuckiej.
– Okoliczności sprawiły, że organizacja tego „walnego” była skomplikowana. Decyzją Zarządu, ze względów epidemicznych, ograniczono liczbę delegatów do niezbędnego minimum. Składając sprawozdanie przed Delegatami, wskazywałem, że w nowej kadencji czekają nas duże wyzwania – dalsze zmaganie się z pandemią, ale przede wszystkim konieczność opracowania nowego statutu oraz organizacja jubileuszu 25-lecia. Można stwierdzić, iż Delegaci uznali, że w takich okolicznościach warto kierowanie Klubem powierzyć doświadczonym osobom. Jedynym nowym członkiem Zarządu będzie bowiem Patryk Orwat. Funkcję Prezesa już po raz trzeci powierzono w moje ręce, Wiceprezesami również po raz trzeci zostali Anita Ziemba i Robert Wardzała. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy oczekiwań społeczności akademickiej i Klub będzie mógł się rozwijać pod względem sportowym, zarówno na płaszczyźnie akademickiej, jak i wyczynowej – tłumaczy Prezes KU AZS PWSZ Tarnów, Wojciech Nowak.
Źródło:PWSZ Tarnów
Foto: Paweł Topolski

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *