30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy …

Jak poinformowała podczas dzisiejszej konferencji prasowej Agata Grudzień – Strama, 30 stycznia na ulice Tarnowa i regionu wyruszy 850 wolontariuszy, którzy będą zbierali pieniądze do puszek. Przygotowano także nowości w atrakcjach, ale nie zabraknie tych wydarzeń, do których tarnowianie już się przyzwyczaili. Mówili o nich szczegółowo organizatorzy.

Co będzie się działo….

Tradycyjnie odbędzie się zbiórka krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Szpitalnej. Odbędzie się również BAZAR NA STARÓWCE, zbiórka i atrakcje w CH MAX, a także tradycyjny Żurek, przygotowany przez Restaurację Tatrzańska, rozdawany na wynos przez dziennikarzy Radia ESKA.

Po raz pierwszy w Tarnowie gościć będziemy WRAK RACE, czyli wyścigi wraków, Quad, 4×4 i Cross oraz wiele atrakcji i liczne licytacje. Impreza odbędzie się na terenach przy ul. Dojazd.

Na 30 stycznia zaplanowano także atrakcje nad zalewem Kantoria. Mowa o zawodach wędkarskich organizowanych przez Koło Relaks PZW.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, które przygotowały wspólnie Rajtek Dziecięcy Raj oraz Prosto z Mostu Kępa.

W klubie Forma będzie miał miejsce maraton fitness. Odbędzie się również bieg z pochodniami, którego uczestnicy wbiegną na Rynek przed godziną 20:00, tuż przed światełkiem do nieba.

Na terenie całego miasta zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla wolontariuszy, w których będą mogli odpocząć i rozgrzać się ciepłą herbatą oraz posilić się smacznym poczęstunkiem.

W wielu sklepach znajdują się puszki, do których można wrzucać datki. Odbędą się także licytacje w serwisie aukcyjnym Allegro.

Szczegółowy program 30. tarnowskiego Finału znajduje się tutaj: https://wosp.tarnow.pl/program/

Przypomnijmy, iż siedzibą Tarnowskiego Sztabu WOŚP jest Pałac Młodzieży w Tarnowie.

https://www.facebook.com/NSerwisKADR/videos/7514612471885834

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *