UDANE FERIE ZIMOWE – WYPOCZYNEK I REHABILITACJA…

W dniach 13-23 stycznia zawodnicy START Tarnów Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych przebywali w Grand Chotowa Hotel*** SPA & Resort, na obozie sportowym zorganizowanym we współpracy z PZSN Start, finansowanego z PEFRON.

Uczestnicy obozu codziennie pływali na basenie olimpijskim w Mosir Dębica, brali udział w treningach lekkoatletycznych, jeździli na łyżwach, trenowali podnoszenie ciężarów, uczestniczyli w zajęciach z psychologiem, a także korzystali z zasłużonego relaxu spa.

Rehabilitacja przez sport to metoda, którą stowarzyszenie kształtuje od lat, ponieważ przynosi ono najlepsze rezultaty. Zawodnicy podczas treningów sportowych wzmacniają swoje ciało oraz kształtują poprawne wzorce ruchowe. Wspólne zajęcia sportowe i rekreacyjne mobilizują uczestników do rehabilitacji i działają integracyjnie.

Warto dodać, iż obozy organizowane przez Stowarzyszenie to kompleksowa terapia ruchowa, psychologiczna i motywacyjna dla całych rodzin osób niepełnosprawnych.

Kadra obozu to: Anna Gawron, Kinga Obal, Tomek Obal, Maciej Perkowski, kierownik Aneta Michalska-Perkowska, pielęgniarka Beata Bukowska, Psycholog Ewa-Faliszek Podgórska, Wolontariuszki Karolina Sak, Katarzyna Kolbusz, Małgorzata Padło, Romana Kapustka.

Stowarzyszenie jest otwarte na pomaganie i wspieranie osób z niepełnosprawnością. Zaprasza do zapisów. Dołączcie do tej wspaniałej „rodzinki”. Naprawdę warto!

Aneta Michlska – Perkowska

Lidia Jaźwińska

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *